UA    EN

International Conference
of Young Mathematicians

June 6–8, 2019
Institute of Mathematics of NAS of Ukraine,
Kyiv, Ukraine

Фотографії

Міжнародна конференція молодих математиків проходитиме в Інституті математики НАН України з 6 по 8 червня 2019 року. Щиро запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та дослідників віком до 40 років взяти участь у конференції. Учасники конференції матимуть можливість представити свою роботу, зробивши доповідь (~15 хв.) або представивши постер.

Робочі мови конференції: англійська та українська.

Завершення реєстрації: 25 квітня 2019 р.

Для участі в роботі конференції та публікації тез необхідно до 5 травня 2019 року сплатити організаційний внесок:

Розмір оргвнеску вказано без урахування вартості переказу та банківських послуг. До оргвнеску включено публікацію тез та організацію доповідей на конференції. Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком.

Збірник тез доповідей буде опубліковано до початку роботи конференції. Електронний варіант тез (tex- та pdf-файли) просимо надіслати на адресу конференції imath.young@gmail.com не пізніше 25 квітня 2019 р. Обсяг тез до однієї сторінки. Тези мають бути набрані в системі LaTeX без використання макросів і команд, що створені користувачем. Зразки оформлення тез: англійською або українською. Від одного учасника можна надсилати лише одні тези.

Якщо Вам потрібне офіційне запрошення для участі у конференції, будь ласка, напишіть на електронну адресу imath.young@gmail.com не пізніше 30 травня 2019 р.

Організаційний комітет має можливість забронювати місця для проживання на період проведення конференції у гуртожитку НАН України. Щоб зробити бронювання надішліть листа на адресу організаційного комітету imath.young@gmail.com не пізніше 11 травня 2019р., вказавши дати приїзду та від’їзду, мобільний телефон. Кількість місць обмежена.

Будь ласка, слідкуйте за оновленнями на сайті.

Важливі дати

Якщо Вам необхідна додаткова інформація, напишіть на електронну адресу: imath.young@gmail.com

Перше інформаційне повідомлення (pdf)

Друге інформаційне повідомлення (pdf)

Постер

Контактна інформація

Інститут математики НАН України,
вул. Терещенківська, 3,
Київ, 01024, Україна.