UA    EN

International Conference
of Young Mathematicians

June 6–8, 2019
Institute of Mathematics of NAS of Ukraine,
Kyiv, Ukraine

Почесний програмний комітет

академік НАН України Анатолій Михайлович Самойленко 
академік НАН України Микола Олексійович Перестюк
член-кореспондент НАН України Олександр Андрійович Бойчук
член-кореспондент НАН України Юрій Анатолійович Дрозд
член-кореспондент НАН України Анатолій Наумович Кочубей
член-кореспондент НАН України Сергій Іванович Максименко
член-кореспондент НАН України Анатолій Глібович Нікітін
член-кореспондент НАН України Микола Іванович Портенко

Програмний комітет

Алгебра, теорія чисел і комбінаторика:

Євген Бондаренко   (Київський національний університет імені Тарса Шевченка, Київ)
Ірина Раєвська   (Інститут математики НАН України, Київ)
Марина Раєвська   (Інститут математики НАН України, Київ)

Геометрія і топологія:

Yat-Hin Suen    (Institute for Basic Science - Center for Geometry and Physics, Pohang, Korea)
Юлія Сорока   (Інститут математики НАН України, Київ)
Богдан Фещенко   (Інститут математики НАН України, Київ)

Диференціальні рівняння і математична фізика:

Severin Pošta   (Czech Technical University in Prague, Prague, Czech Republic)
Олена Ванєєва   (Інститут математики НАН України, Київ)
Андрій Горюнов   (Інститут математики НАН України, Київ)
Олександр Покутний  (Інститут математики НАН України, Київ)

Теорія ймовірностей і математична статистика:

Георгій Рябов   (Інститут математики НАН України, Київ)
Володимир Фомічов   (Інститут математики НАН України, Київ)

Теорія функцій і функціональний аналіз:

Agnieszka Niemczynowicz   (University of Warmia and Mazury, Olsztyn, Poland)
Наталія Василенко   (Інститут математики НАН України, Київ)
Ірина Денега   (Інститут математики НАН України, Київ)
Богдан Кліщук   (Інститут математики НАН України, Київ)
Лілія Чернецька   (Інститут математики НАН України, Київ)
Сергій Янченко   (Інститут математики НАН України, Київ)

Організаційний комітет

Інститут математики НАН України, Київ
Сергій Янченко — голова оргкомітету, Олена Ванєєва, Людмила Вигівська, Катерина Глиняна, Андрій Горюнов, Богдан Кліщук, Ярослава Кореновська, Анна Кравченко, Ірина Кузнєцова, Андріяна Плакош, Катерина Пожарська, Ірина Раєвська, Марина Раєвська, Віталій Солдатов, Богдан Фещенко, Олександра Хохолюк, Лілія Чернецька