UA    EN

International Conference
of Young Mathematicians

June 6–8, 2019
Institute of Mathematics of NAS of Ukraine,
Kyiv, Ukraine

Міжнародна конференція молодих математиків проходитиме в Інституті математики НАН України з 6 по 8 червня 2019 року. Щиро запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та дослідників віком до 40 років взяти участь у конференції. Учасники конференції матимуть можливість представити свою роботу, зробивши доповідь (~15 хв.) або представивши постер.

Робочі мови конференції: англійська та українська.

Завершення реєстрації: 25 квітня 2019 р.

Для участі в роботі конференції та публікації тез необхідно до 5 травня 2019 року сплатити організаційний внесок, розмір якого для учасників з України не перевищуватиме 10 € у гривневому еквіваленті та буде уточнено згодом і розміщено на сайті, а також повідомлено у другому інформаційному повідомленні. Для інших учасників розмір оргвнеску становитиме 30 €.

Збірник тез доповідей буде опубліковано до початку роботи конференції. Електронний варіант тез (tex- та pdf-файли) просимо надіслати на адресу конференції imath.young@gmail.com не пізніше 25 квітня 2019 р. Обсяг тез до однієї сторінки. Тези мають бути набрані в системі LaTeX без використання макросів і команд, що створені користувачем. Зразки оформлення тез: англійською або українською. Від одного учасника можна надсилати лише одні тези.

Якщо Вам потрібне офіційне запрошення для участі у конференції, будь ласка, напишіть на електронну адресу imath.young@gmail.com не пізніше 30 травня 2019 р.

Будь ласка, слідкуйте за оновленнями на сайті.

Важливі дати

Якщо Вам необхідна додаткова інформація, напишіть на електронну адресу: imath.young@gmail.com

Перше інформаційне повідомлення (pdf)

Контактна інформація

Інститут математики НАН України,
вул. Терещенківська, 3,
Київ, 01004, Україна.