UA    EN

International Conference
of Young Mathematicians

June 3–5, 2021
Institute of Mathematics of NAS of Ukraine (online),
Kyiv, Ukraine

Тези

Фото

Міжнародна конференція молодих математиків проходитиме онлайн з 3 по 5 червня 2021 р. Щиро запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та дослідників віком до 40 років взяти участь у конференції. Учасники конференції матимуть можливість представити свою роботу, зробивши доповідь (~15 хв).

Секції:

Робочі мови конференції: англійська та українська.

Завершення реєстрації: 10 травня 2021 р.

Для участі в роботі конференції та публікації тез (онлайн) необхідно до 10 травня 2021 року зареєструватися і подати тези до розгляду програмного комітету та до 20 травня 2021 р. сплатити організаційний внесок:

Розмір оргвнеску вказано без урахування вартості переказу та банківських послуг. Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком. Дивіться сторінку Банківські реквізити .

Збірник тез доповідей буде опубліковано на сайті до початку роботи конференції. Електронний варіант тез (tex- та pdf-файли) просимо надіслати на адресу конференції imath.young@gmail.com не пізніше 10 травня 2021 р. Обсяг тез до однієї сторінки. Тези мають бути набрані в системі LaTeX без використання макросів і команд, що створені користувачем. Зразки оформлення тез: англійською або українською. Від одного учасника можна надсилати лише одні тези.

Будь ласка, слідкуйте за оновленнями на сайті.

Важливі дати

Якщо Вам необхідна додаткова інформація, напишіть на електронну адресу: imath.young@gmail.com

Перше інформаційне повідомлення (pdf)

Контактна інформація

Інститут математики НАН України,
вул. Терещенківська, 3,
Київ, 01024, Україна.