UA    EN

International Conference
of Young Mathematicians

June 3–6, 2015
Institute of Mathematics of NAS of Ukraine, Kyiv

Фотографії

Міжнародна конференція молодих математиків проходитиме в Інституті математики НАН України з 3 по 6 червня 2015 року. Щиро запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та дослідників віком до 40 років взяти участь у конференції. Вона стане корисною для всіх її учасників у створенні нових наукових контактів та обміну думок між колегами. Кожен учасник матиме можливість представити свою роботу, зробивши доповідь (~20 хв.), або представивши постер.

Робочі мови конференції: англійська та українська.

Завершення реєстрації: 15 квітня 2015 року.

Для участі в роботі конференції та публікації тез необхідно до 30 квітня сплатити організаційний внесок:

Розмір оргвнеску вказано без урахування вартості переказу та банківських послуг. До оргвнеску включено публікацію тез та організацію доповідей на конференції. Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком. Дивіться сторінку Банківські реквізити для оплати.

Збірник тез доповідей буде виданий до початку роботи конференції. Електронний варіант тез (tex- та pdf-файли) просимо надіслати на адресу конференції young@imath.kiev.ua не пізніше 15 квітня 2015 р. Обсяг тез до однієї сторінки. Тези мають бути набрані в системі LaTex без використання макросів і команд, створених користувачем. Зразки оформлення тез: англійською або українською. Від одного учасника можна надсилати тільки одні тези.

Якщо Вам потрібне офіційне запрошення для участі у конференції, будь ласка, напишіть нам на адресу конференції young@imath.kiev.ua не пізніше 15 травня.

Питання проживання учасники вирішують самостійно. Місця в низці готелів у Києві можуть бути заброньовані через Інтернет. Дивіться, наприклад, booking.com.

Будь ласка, слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.

Важливі дати.

Контакти.

Якщо вам потрібна додаткова інформація, будь ласка, напишіть нам.
E-адреси: young@imath.kiev.ua та imath.young@gmail.com

Адреса конференції:
Інститут математики НАН України
вул. Терещенківська 3, Київ 01601, Україна