UA    EN

International Conference
of Young Mathematicians

dedicated to the 100th Anniversary of Academician of
National Academy of Sciences of Ukraine,
Professor Yu. O. Mitropolskiy  (1917–2008)

June 7–10, 2017
Institute of Mathematics of NAS of Ukraine, Kyiv, Ukraine

Міжнародна конференція молодих математиків присвячена 100-річчю з дня народження академіка НАН України Юрія Олексійовича Митропольського проходитиме в Інституті математики НАН України з 7 по 10 червня 2017 року. Щиро запрошуємо студентів, аспірантів, викладачів та дослідників віком до 40 років взяти участь у конференції. Учасники конференції матимуть можливість представити свою роботу, зробивши доповідь (~15 хв.), або представивши постер.

Юрій Олексійович Митропольський (03.01.1917 – 14.06.2008) – всесвітньо відомий український вчений в області математичної фізики, теорії нелінійних коливань і нелінійних диференціальних рівнянь. З 1958 року Ю. О. Митропольський директор Інституту математики АН УРСР, а в 1987 році його обрано почесним директором Інституту математики НАН України. У 1958 році Юрія Олексійовича було обрано членом-кореспондентом АН УРСР, в 1961 році – дійсним членом АН УРСР, а у 1984 році – дійсним членом АН СРСР (зараз – Російська академія наук). В 1971 році він був обраний іноземним академіком однієї з найстаріших академій Європи — Болонської Академії наук (Італія). Юрій Олексійович був організатором при Інституті математики Університету юних математиків для школярів, республіканських конференцій для молодих вчених. Він був головою оргкомітету по проведенню студентських олімпіад “Математика і науково-технічний прогрес”. Ю. О. Митропольському належить ідея проведення літніх математичних наукових шкіл: за його ініціативою в 1963 році Інститутом математики разом з Математичним інститутом імені В. О. Стєклова АН СРСР було проведено першу літню математичну школу в Каневі.

Робочі мови конференції: англійська та українська.

Завершення реєстрації: 30 квітня 2017 р.

Для участі в роботі конференції та публікації тез необхідно до 10 травня сплатити організаційний внесок:

Розмір оргвнеску вказано без урахування вартості переказу та банківських послуг. До оргвнеску включено публікацію тез та організацію доповідей на конференції. Оплата здійснюється за безготівковим розрахунком. Дивіться сторінку Банківські реквізити.

Збірник тез доповідей буде виданий до початку роботи конференції. Електронний варіант тез (tex- та pdf-файли) просимо надіслати на адресу конференції imath.young@gmail.com не пізніше 30 квітня 2017 р. Обсяг тез до однієї сторінки. Тези мають бути набрані в системі LaTex без використання макросів і команд, що створені користувачем. Зразки оформлення тез: англійською або українською. Від одного учасника можна надсилати лише одні тези.

Якщо Вам потрібне офіційне запрошення для участі у конференції, будь ласка, напишіть на адресу конференції imath.young@gmail.com не пізніше 30 травня 2017 р.

Місця в низці готелів у Києві можна забронювати через Інтернет. Дивіться, наприклад, booking.com

Будь ласка, слідкуйте за оновленнями на сайті.

Важливі дати

Якщо Вам необхідна додаткова інформація, напишіть на електронну адресу конференції: imath.young@gmail.com

Інформаційне повідомлення (pdf)

Постер

Контактна інформація

Інститут математики НАН України,
вул. Терещенківська, 3,
Київ, 01004, Україна.