Перше пов╕домлення English version

Третя М╕жнародна конференц╕я пам'ят╕ Г.Вороного

з анал╕тично╖ теор╕╖ чисел ╕ просторових моза╖к

1. Загальна ╕нформац╕я

1.1 Вступ

╤нститут математики НАН Укра╖ни, Ки╖вський Нац╕ональний ун╕верситет ╕м. Тараса Шевченка, Н╕жинський державний педун╕верситет ╕м. Миколи Гоголя, Укра╖нський м╕жнародний ком╕тет з питань науки ╕ культури при НАН Укра╖ни, Укра╖нське математичне товариство пов╕домляють про Третю м╕жнародну конференц╕ю пам'ят╕ Г.Вороного з анал╕тично╖ теор╕╖ чисел ╕ просторових моза╖к, що в╕дбудеться в Ки╓в╕ з 22 по 28 вересня 2003 року. День при╖зду ╕ ре╓страц╕╖ -- 22 вересня.

Конференц╕я орган╕зу╓ться на честь видатного укра╖нського математика Георг╕я Вороного (1868-1908), який народився в Журавц╕ -- невеликому м╕стечку на Черн╕г╕вщин╕ в 160 км на сх╕д в╕д Ки╓ва.

Конференц╕я проходитиме в Ки╓в╕ в ╤нститут╕ математики НАН Укра╖ни ╕ Нац╕ональному ун╕верситет╕. Орган╕зац╕йний ком╕тет зробить усе можливе, щоб зробити при╓мною Вашу участь у конференц╕╖.

1.2 Орган╕зац╕йний ком╕тет

Анатол╕й Самойленко (Укра╖на), голова
Peter Engel (Швейцар╕я), заст. голови
Галина Сита (Укра╖на), секретар;
в╕д ╤нституту математики: Ярослав Виннишин, ╤рина ╢горченко, Тетяна Карата╓ва, Василь Островський, Наталя Рябова, Анатол╕й Сердюк, Галина Швець;
в╕д Ки╖вського Нац╕онального ун╕верситету: Микола Перестюк, Микола Назаренко, Андр╕й Юрачк╕вський;
в╕д Н╕жинського педагог╕чного ун╕верситету: Василь Яковець.

Адреса Орган╕зац╕йного ком╕тету:

Конференц╕я пам'ят╕ Вороного
Галин╕ Сит╕й
╤нститут математики НАН Укра╖ни
вул Терещенк╕вська, 3
01601, Ки╖в-4, Укра╖на

E-mails: syta@imath.kiev.ua або karat@imath.kiev.ua

1.3 Програмний ком╕тет

Роботу конференц╕╖ буде орган╕зовано по таких секц╕ях: Згоду брати участь у робот╕ програмного ком╕тету (по в╕дпов╕дних секц╕ях) дали:

При╖зд ╕ проживання

Транспорт конференц╕╖ допоможе учасникам конференц╕╖ д╕статися з аеропорту або вокзалу до ╤нституту математики, де в╕дбуватиметься ре╓страц╕я.

Для вс╕х учасник╕в буде заброньовано м╕сця в готелях або гуртожитках (на виб╕р).

Наукова програма

Наукова програма складатиметься з пленарних лекц╕й ╕ допов╕дей на секц╕ях. Тези англ╕йською мовою мають бути представлен╕ до 15 травня 2003 року. На початку конференц╕╖ тези буде роздано ╖╖ учасникам.

Пленарн╕ (45-хвилинн╕) лекц╕╖ в╕дбуватимуться в ранковий час у прим╕щенн╕ ╤нституту математики. Секц╕╖ працюватимуть паралельно в прим╕щенн╕ Ки╖вського ун╕верситету (Червоний корпус). Тривал╕сть секц╕йних допов╕дей -- 20-30 хвилин. Передбача╓ться користування проекторами.

Соц╕альна програма

В день при╖зду (22 вересня) ввечер╕ передбача╓ться дружня зустр╕ч учасник╕в конференц╕╖. В четвер (25 вересня) п╕сля об╕ду буде орган╕зовано екскурс╕ю по ╕сторичних м╕сцях Ки╓ва. Банкет плану╓ться на п'ятницю, 26 вересня.

Для супроводжуючих ос╕б екскурс╕╖ по Ки╓ву ╕ околицях буде орган╕зовано додатково за низькими ц╕нами.

Подорож до Журавки

27-28 вересня плану╓ться дводенна подорож у Журавку, м╕сце народження Георг╕я Вороного ╕ м╕сце його поховання, а також до Черн╕гова ╕ Н╕жина з ноч╕влею в готел╕ м.Н╕жина. Якщо Вас ц╕кавить подальша ╕нформац╕я, пов╕домте, будь ласка, оргком╕тет за вказаною вище адресою ╕ назв╕ть номер секц╕╖.