Цитування

Цитування в дисертаціях

  1. ЧЫП Максим Николаевич. Применение обобщенной проблемы моментов к получению интегральных представлений функций и аппроксимаций Паде. Диссертация на соискание ученой степени кандидата физико-математических наук по специальности 01.01.01 - "математический анализ". - Киев, 1985.
    2 5
  2. МАНЗІЙ Олександра Степанівна. Наближення гіпергеометричних функцій Аппеля гіллястими ланцюговими дробами. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук зі спеціальності 01.01.01 - "математичний аналіз". - Львів, 2000.
    4
  3. SO Eugene. Linear Differential Operators and the Distribution of Zeros of Polynomials. A thesis submitted to the Department of Mathematics of the University of Hawai‘i in partial fulfillment of Plan B for the Master’s Degree in Mathematics. August 12, 2008.
    25 29
  4. ІВАНЮК Віталій Анатолійович. Комп'ютерне моделювання динамічних об'єктів на основі ланцюгово-дробової апроксимації складних передатних функцій. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 01.05.02 - "математичне моделювання та обчислювальні методи". - Кам'янець-Подільський, 2009.
    35
  5. КУЧМІНСЬКА Христина Йосифівна. Розвиток аналітичної теорії двовимірних неперервних дробів. Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук зі спеціальності 01.01.01 - "математичний аналіз". - Львів, 2012.
    34 35 38
  6. КАЦАЛА Роман Андрійович. Розвинення функцій у ланцюговий дріб. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук зі спеціальності 01.01.01 - "математичний аналіз". - Ужгород, 2013.
    34 35 37
  7. БАРАН Оксана Євгеніївна. Наближення функцій багатьох змінних гіллястими ланцюговими дробами з нерівнозначними змінними. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук зі спеціальності 01.01.01 - "математичний аналіз". - Івано-Франківськ, 2014.
    34 35 37 42
  8. ЧЕРНЕЦЬКА Лілія Олексіївна. Узагальнені моментні зображення на раціональні апроксимації функцій багатьох змінних. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук зі спеціальності 01.01.01 - "математичний аналіз". - Київ, 2015.
    3 5 7 9 15 23 26 27 31 34 35 42 43 44 45
  9. WEPPLER Sarah. Tight Probability Bounds for Hausdorff Random Variables With Applications to Optimal Cancer Radiotherapy Treatment Design. A THESIS SUBMITTED TO THE FACULTY OF GRADUATE STUDIES IN PARTIAL FULFILLMENT OF THE REQUIREMENTS FOR THE DEGREE OF MASTER OF SCIENCE. UNIVERSITY OF CALGARY. September, 2015.
    35
  10. БУБНЯК Марія Миколаївна. Множини збіжності періодичних гіллястих ланцюгових дробів спеціального вигдяду. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук зі спеціальності 01.01.01 - "математичний аналіз". - Івано-Франківськ, 2016.
    35 37 40 42
  11. ВЕСЕЛОВСЬКА Ганна Миколаївна. Апроксимації типу Паде для спеціальних функцій кількох змінних. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук зі спеціальності 01.01.01 - "математичний аналіз". - Київ, 2017.
    1 2 5 7 9 11 15 18 23 26 36 42 43 44 45 47 50 51 54 55
  12. КОВАЛЬОВ Іван Михайлович. Індефінітна проблема моментів Стілт'єса та узагальнені матриці Якобі. Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук зі спеціальності 01.01.01 - "математичний аналіз". - Київ, 2018.
    35 36


Цитування в монографіях

  1. Андрианов И.В., Данишевский В.В., Иванков А.О. Асимптотические методы в теории колебаний балок и пластин. - Днепропетровск: Приднепровская государственная академия строительства и архитектуры, 2010. – 216 с.
    34
  2. Дзядык В.К. Аппроксимационные методы решения дифференциальных и интегральных уравнений. - Киев: "Наукова думка", 1988. - 304 с.
    2 3 4 7
  3. Кучмінська Х.Й. Двовимірні неперервні дроби. - Львів : Інститут прикладних проблем механіки і математики НАН України, 2010. – 217 с.
    34
  4. Пагіря М.М. Наближення функцій ланцюговими дробами. - Ужгород, Видавництво "Гражда", 2016. – 412 с.
    34



Цитування в статтях

  1. Биленко В.И. О погрешности а-метода решения интегральных уравнений Вольтерра с полиномиальными нелинейностями. Укр.мат.журн. - 1989. - 41,N4. - С.537-542.
    7
  2. Биленко В.И., Коновалов В.Н., Луковский И.А., Лучка А.Ю., Пухов Г.Е., Ронто Н.И. Аппроксимационные методы Дзядыка решения дифференциальных и интегральных уравнений. Укр.мат.журн. - 1989. - 41,N4. - С.454-465.
    7
  3. Веселовська Г. М. Апроксимацiї типу Паде для деяких спецiальних рядiв двох змiнних. Збiрник праць Iнституту математики НАН України 2016, т. 13, № 3, 47–68.
    34 42 43 44 47
  4. Дзядык В.К. Обобщенная проблема моментов и аппроксимация Паде. Укр. мат. журн. - 1983. - 35, № 3. - С. 297—302.
    2 3
  5. Радзиевский Г. В. Теоремы существования обобщенных по Дзядыку моментных представлений. Матем. заметки, 75:2 (2004), 253–260; Math. Notes, 75:2 (2004), 229–235.
    2 7
  6. Столярчук В. К. К вопросу об аппроксимации Паде некоторых специальных функций. Тр. МИАН СССР, 1987, том 180, 204–205.
    2
  7. Суетин С. П. О существовании нелинейных аппроксимаций Паде–Чебышёва для аналитических функций. Матем. заметки, 86:2 (2009), 290–303; Math. Notes, 86:2 (2009), 264–275.
    35
  8. Чернецька Л. О. Тривимiрнi узагальненi моментнi зображення та апроксимацiї типу Паде для функцiй трьох змiнних. Доповiдi Нацiональної академiї наук України, 2014, № 7. - С.36-42.
    34 42
  9. Чернецька Л. О. Побудова двовимiрних апроксимант Паде деяких аналiтичних функцiй двох змiнних за допомогою методу узагальнених моментних зображень. Мат. студiї. — 2014. — 41, №2. — С. 201–213.
    42 44
  10. Чернецька Л. О. Узагальненi моментнi зображення та апроксиманти типу Паде функцiй багатьох змiнних. Збiрник праць Iнституту математики НАН України 2016, т. 13, No 3, 261–265.
    42 43 44 48
  11. Bakan Andrew and Ruscheweyh Stephan. Solution of the Karlin problem for zero-diminishing sequences satisfying a Carleman condition. Proc. Amer. Math. Soc. 136 (2008), 2665-2674 .
    24 29
  12. Borcea Julius, Branden Petter, Csordas George and Vinnikov Victor . Pólya-Schur-Lax problems: hyperbolicity and stability preservers. American Institute of Mathematics Research Conference Center, May 28-June 1, 2007. Workshop Summary.
    29
  13. Carnicer J. M., Peña J. M., Pinkus A.. On some zero-increasing operators. Acta Mathematica Hungarica, June 2002, Volume 94, Issue 3, pp. 173-190.
    29
  14. Chip M. M. Padé approximation and generalized moments. Journal of Mathematical Sciences, July 1998, Volume 90, Issue 5, pp. 2416–2420
    2
  15. Craven Thomas, Csordas George . Composition Theorems, Multiplier Sequences and Complex Zero Decreasing Sequences. Value Distribution Theory and Related Topics, pp.131-166.
    25 29
  16. Craven Thomas, Csordas George . Problems and theorems in the theory of multiplier sequences. Serdica Math. J. 22 (1996), 515-524.
    25
  17. Csordas George. Complex Zero Decreasing Sequences and the Riemann Hypothesis II. In: Begehr H.G.W., Gilbert R.P., Wong M.W. (eds) Analysis and Applications — ISAAC 2001. International Society for Analysis, Applications and Computation, vol 10 (2003). Springer, Boston, MA.
    29
  18. Csordas George. Linear operators and the distribution of zeros of entire functions. Complex Variables and Elliptic Equations, July 2006, 51(7):625-632 .
    29
  19. Darabi Ehsan, Itskov Mikhail . A simple and accurate approximation of the inverse Langevin function. Rheologica Acta May 2015, Volume 54, Issue 5, pp. 455–459.
    35
  20. Jedynak Radosław . Approximation of the inverse Langevin function revisited. Rheologica Acta, January 2015, Volume 54, Issue 1, pp. 29–39.
    35
  21. Lubinsky D. S. Uniform Convergence of Rows of the Padé Table for Functions with Smooth Maclaurin Series Coefficients. Constr. Approx. (1987) 3:307-330.
    5
  22. Lubinsky D. S. Padé Tables of Entire Functions of Very Slow and Smooth Growth, II . Constr. Approx. (1988) 4:321-339.
    5
  23. Marchi Benjamin C., Arruda Ellen M. An error-minimizing approach to inverse Langevin approximations. Rheologica Acta 54(11), October 2015, 54:887–902.
    35
  24. Marchi Benjamin C., Arruda Ellen M. Generalized error-minimizing, rational inverse Langevin approximations. Mathematics and Mechanics of Solids First Published February 16, 2018:1-18. https://doi.org/10.1177/1081286517754131
    35
  25. Mathar Richard J. Chebyshev Series Expansion of Inverse Polynomials. J. Comp. Appl. Math. 196 (2) (2006) 596-607 arXiv:math/0403344 [math.CA]
    32
  26. Pinkus Allan. Some Remarks on Zero-Increasing Transformations. C.K. Chui, L.L. Schumaker, J. Stöckler (Eds.), Approximation Theory X: Abstract and Classical Analysis, Vanderbilt Univ. Press, Nashville, TN (2002), pp. 333–352.
    24 29

Домашня сторінка Список основних публікацій Англійська версія Російська версія

счетчики посещений сайта

Останні зміни внесено 18 березня 2018 року