Фотографії з подорожі Франковими місцями

Художньо-меморіальний комплекс «Стежка Івана Франка» облаштований у лісі біля села Нагуєвичі. Пройти цією стежкою — це наче прожити з Франком його життя знову: народитися, вчитися любити рідну Україну, боротися, писати про Каменярів, Захара Беркута, Лиса Микиту та Мойсея.
Гід
Наш гід Франковими шляхами Зенон Гузар, професор Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка
Мама і син
Мати з малим Мироном. Десь мама почула це ім’я, красиве, але не надто поширене, і називала сина не Івасем, а Мироном (причому, з наголосом на звук «и»). Вірили, що нечиста сила не зможе причепитися, якщо називати дитину чужим ім’ям
Батько коваль
Батько Яків був ковалем
Кохана
Біля постаті Коханої ми зупинилися довше, ніж біля інших. Зенон Гузар розповідав про три великих кохання Франка і вірші читав: «…твою красу я переллю в пісні…»
Захар Беркут
«Високий ростом, поважний поставою, строгий лицем, багатий досвідом життя й знанням людей та обставин, Захар Беркут був правдивим образом тих давніх патріархів, батьків і провідників цілого народу, про яких говорять нам тисячолітні пісні та перекази.»
Садиба та музей розташовані на хуторі біля села Нагуєвичі. Тут Іван Франко народився, тут минуло його дитинство. Пізніше він любив приїздити сюди з родиною.
Хата
Відновлена хата. Майже така, як тоді, коли майбутній поет народився. Але солом’яну покрівлю робити — то мистецтво. Не змогли вже майстра знайти
Двір
Колодязь у дворі. За ним видно шпихлір, де зберігали знаряддя праці та збіжжя. А справа — кузня
У хаті
У хаті ще збереглися речі, які пам’ятають малого Івася
Кузня
Батько працював у цій кузні. Був добрим ковалем, шанували його в селі
Музей Івана Франка
Музей Івана Франка
У музеї
У музеї: фотографії, картини, документи, речі, …
У музеї
…книги, рукописи, історія села Нагуєвичі, …